
Har du fått med deg de første episodene?
«Oddcast med TA», podkasten som følger Odd gjennom sesongen, er i gang og om du trenger noe å lytte til ligger det fire episoder klare til deg i påsken.
EPISODE 1 - Knut Rønningene
«Oddcast med TA» følger klubben tett i 2025-sesongen. Kim Bøhm intervjuer spillere, supportere, frivillige, tidligere spillere og legender med humor, innsikt og nysgjerrighet. I første episode spør vi hovedtrener, Knut Rønningene, om alt vi lurer på før seriestart.
Hør episoden her:
Smartembed for https://omny.fm/shows/oddcast-med-ta/oddcast-med-ta-s2-e1-knut-r-nningene
EPISODE 2 - Sesongstart
Ole Martin Møllerstad fra TA og Odd-ekspert Øystein Tallakstad gir deg alt om forventninger for sesongen, og analyserer spillere inn og ut.
Smartembed for https://omny.fm/shows/oddcast-med-ta/oddcast-med-ta-s2-e2-sesongstart
EPISODE 3: Espen Bugge Pettersen
Espen Bugge Pettersen er en glad helårsgriller, smugspiser Snickers i bilen og er ansatt som ny daglig leder i Odds Ballklubb og har mange tanker rundt den nye jobben!
Smartembed for https://omny.fm/shows/oddcast-med-ta/oddcast-med-ta-s2-e3-espen-bugge-pettersen
EPISODE 4: Solomon Owusu
Solo forteller om kontrakt, drømmer, kramper og målsettinger.
Smartembed for https://omny.fm/shows/oddcast-med-ta/oddcast-med-ta-s2-e4-solomon-owusu